• Auces Mūzikas skolu laikā no 1957. līdz 2019.gadam   skolu ir absolvējuši 634 jaunie mūziķi. No tiem izglītību mūzikā ir turpinājuši 125 jeb  apm. 20% absolventu.
  • Skolā ir izauguši gan Latvijā pazīstami mūziķi, gan mūzikas skolotāji un, protams,  mūzikas draugi.
  • Skolas absolventi - saksofonists Oskars Petrauskis un pianists Raimonds Petrauskis ir viens no Latvijas biežāk koncertējošiem duetiem - abi mūziķi guvuši lieliskus panākumus gan starptautiskos konkursos, gan festivālos, gan koncertos Latvijā un Eiropā. Viņi kopā ar domubiedru mūzikā Rihardu Zaļupi  ir  arī Xylem trio dalībnieki.
  • Čelliste Guna Šnē muzicē instrumentālajā trio Art-i-Shock kopā ar pianisti Agnesi Egliņu un sitaminstrumentālisti Elīnu Endzeli
  • Pašvaldību savienības priekšsēdētājs, Auces novada pašvaldības deputāts,  Gints Kaminskis arī ir Auces Mūzikas  skolas absolvents.

Mūsu skolas bijušie audzēkņi  muzicē:
  • Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī – Miks Bankevics
  • Art-i-Shock  – Guna Šnē
  • Liepājas simfoniskajā orķestrī – Ingus Novicāns, Jānis Eizengrauds, Sarma Gabrēna.
  • Profesionālajā pūtēju orķestrī Rīga – Oskars Petrauskis
  • Nacionālo bruņoto spēku orķsestrī – Arnis Semuškins, Kārlis Krapauskis, Viesturs Čunka, Edgars Ermansons, Artūrs Krūmiņš
  • Uz Latvijas Nacionālā teātra skatuves savas lomas izdzīvo aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska.
Savu izglītību mūzikā pašlaik turpina absolventi:
  • Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā – 3
  • Jāz. Mediņa mūzikas vidusskolā – 1